Najnowsze aranżacje wnętrzarskie – style i mody. Aranżacje wnętrz Bydgoszcz

Współczesne czasy niosą szereg możliwości, które ma każdy dekorator wnętrz Bydgoszcz. Możemy wybierać pomiędzy pomysłami minimalistycznymi, jak style japońskie czy skandynawskie, bardziej klasycznymi, aż po wnętrza w stylu vintage lub glamour.

Najmodniejsze stylizacje – aranżacje wnętrz Bydgoszcz

Niektóre nurty utrzymują się już od kilku lat. Tak właśnie jest z minimalistycznymi projektami w stylu skandynawskim, który niezmiennie stawia na proste kształty oraz naturalne materiały, między innymi drewno. Wciąż sporą popularnością cieszą się również mieszkania w aranżacji klasycznej – zwłaszcza dla osób ceniących tradycję.

Wielkie powroty – dekorator wnętrz Bydgoszcz

Ostatnimi czasy powrócił znów do łask styl art déco, który pojawiał się już kilkukrotnie w modzie wnętrzarskiej od momentu powstania w latach 20. XX wieku. Obecnie pojawia się coraz częściej, również zdobywając aranżacje wnętrz Bydgoszcz. Do najbardziej charakterystycznych elementów zaliczają się zestawienia naturalnych materiałów (drewno na wysoki połysk, kamień, np. marmur oraz metale), stosowanie geometrycznych wzorów zarówno w dodatkach, jak i w dekoracji podłóg oraz ścian. Styl ten lubi symetrię oraz porządek. Dzięki temu wprowadza pewną dozę elegancji i luksusu do każdego wnętrza.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *