Jak modnie pomalować jadalnię? Jak urządzić jadalnię

W zależności od konkretnej stylistyki, którą chcemy wykorzystać w naszym mieszkaniu, będziemy stawiać na inną stylistykę. Jak pomalować jadalnie, żeby była piękna i modna?

Najnowsze trendy, jak urządzić jadalnię

Ostatnie miesiące przyniosły sporo ciekawych nowinek w zakresie kolorystyki. Nie ma jednej konkretnej barwy, która dominowałaby we wnętrzach, choć warto podkreślić, że w grudniu ogłoszono kolor roku 2019. W tym sezonie towarzyszyć nam będzie modny Living Coral, który wprowadzi do naszych przestrzeni sporo ciepłych, pastelowych odcieni.

Inną obowiązującą stylistyką jest komponowanie całego pomieszczenia monochromatycznie. Nawet jeśli zastanawiamy się, jak urządzić jadalnię, spokojnie można postawić na intensywne odcienie, np. głębokiej zieleni butelkowej – zarówno w kolorze ścian, jak i dodatków.

Jak pomalować jadalnie o niewielkich rozmiarach?

Szczególnym przypadkiem są małe pomieszczenia. Wówczas należy podchodzić ostrożnie do zabawy kolorem, nawet jeśli jesteśmy zachwyceni aktualnymi trendami. Najlepiej sprawdzą się w niewielkich jadalniach kolory jasne, uzupełnione o dodatki w najmodniejszej kolorystyce. Ewentualnie można postawić na fototapety optycznie powiększające przestrzeń. Wtedy dodamy sobie przestrzeni do życia.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *