Czy można powiększyć pomieszczenie z pomocą tapety? Tapeta powiększająca optycznie pomieszczenie

Nawet małe pomieszczenie możemy powiększyć stosując konkretne tricki aranżacyjne (np. tapety powiększające optycznie przestrzeń). Co zrobić, żeby zyskać przestronność, korzystając ze sprawdzonych sposobów, które znają i wykorzystują projektanci?

Proste tricki, jak sprawić, żeby pokój był przestronniejszy – tapeta powiększająca pomieszczenie, jasne dodatki

Istnieje szereg prostych metod, które może z powodzeniem zastosować każdy. Na dodatek nie są to tricki, które będą wymagały gigantycznych nakładów finansowych. Przede wszystkim pamiętajmy, że niewielkie przestrzenie wymagają utrzymywania stałego porządku – dzięki temu nie będą sprawiały wrażenia zagraconych.

Dobry wyjściem jest również utrzymanie pomieszczenia w jasnych barwach, z dodatkiem kilku soczystych kolorów użytych w wyposażeniu (np. intensywnie fuksjowa kanapa, czerwony fotel). Świetnie sprawdzi się również tapeta powiększająca pomieszczenie. Istnieje wiele ciekawych wzorów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Tapety powiększające optycznie pomieszczenie – rodzaje

Jeśli zdecydujemy się na to rozwiązaniem, istnieje wiele wzorów i fasonów. Najczęściej w ostatnim czasie dekoratorzy sięgają po bardzo modne fototapety z motywem uciekającym w głąb (tunelem, ścieżką w lesie, widokiem morza). Można również zdecydować się na wzory geometryczne.

Tapeta może być świetną i bardzo modną metodą na optyczne powiększenie przestrzeni, z której warto korzystać.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *