Hokery barowe w salonie

Nie jest prawdą, że hoker to mebel zarezerwowany wyłącznie do jadalni lub baru, o czym przekonują trendsetterzy wyposażenia wnętrz. Stołek barowy może też być doskonałą alternatywą tradycyjnych siedzisk, foteli oraz puf w salonie. Dzięki zastosowaniu hokerów, wnętrze salonu nabiera wyrazistego, nowoczesnego charakteru i staje się ulubionym miejscem towarzyskich spotkań.

Salon to przestrzeń dla gości i rodziny, a sposób, w jaki będzie on zaaranżowany, w dużej mierze zależy od tego, jak lubimy spędzać nasz wolny czas. Hokery barowe w salonie sprawdzą się w przypadku osób, które cenią spotkania w gronie przyjaciół, rodziny i znajomych.

Nowoczesne hokery, czyli komfortowe siedziska.

Na rynku jest obecnie wiele modeli hokerów, które świetnie sprawdzą się w warunkach salonu. Nawet najbardziej wymagający znajdą tu wariant dopasowany do stylistyki mieszkania, od wersji skandynawskiej i awangardowej po klasyczną, vintage czy retro.

Przy wyborze hokera warto zwrócić uwagę na obecność oparcia i podnóżka, możliwość regulacji wysokości mebla oraz materiał jego wykonania. Jeśli hoker jest często eksploatowany, lepiej zainwestować w modele z tworzywa sztucznego, drewna, metalu lub tapicerowane skórą bądź ekoskórą – są one łatwe w utrzymaniu i nie wymagają skomplikowanej konserwacji. Dla osób, które chcą ocieplić wnętrze salonu i cenią wygodę, są hokery barowe wyściełane miękkim aksamitem albo tkaniną poliestrową.

Duży wybór hokerów barowych w Meble.pl.

Meble.pl to sklep, w którym kompleksowo porównasz różne style, kolory, ceny i wymiary hokerów barowych do swojego salonu. Są tu modele w stylu industrialnym, klasycznym, nowoczesnym, ale też boho, skandynawskim oraz kolonialnym, z oparciem lub bez, w zróżnicowanej kolorystyce.

Znajdziemy tu kreacje od znanych i cenionych marek, jak Dutchbone, Bizzotto, Domitalia, HK Living, Halmar, Furini i wiele innych. Są to uniwersalne hokery barowe, które sprawdzą się zarówno w salonie, jak i innych pomieszczeniach. Przy wyborze wymarzonego stołka ogranicza nas tu wyłącznie wyobraźnia!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *