Montaż WC – instrukcja montażu stelaża WC

Montaż WC kompaktu w łazience nie należy do rzeczy zbyt skomplikowanych. Do fachowego wykonania tego zadania niezbędna jest instrukcja montażu stelaża wc. Przy użyciu odpowiednich narzędzi można takiego montażu dokonać samodzielnie posiadając tylko odrobinę umiejętności technicznych.

instrukcja montażu stelaża WC

Profesjonalne urządzenie łazienki to nie lada wyzwanie dla każdego właściciela mieszkania. Musi ona być urządzona nie tylko pięknie i nowocześnie lecz także praktycznie. Do montażu toalety niezbędna jest instrukcja wc.
Wisząca na stelażu instalacyjnym toaleta zapewnia estetyczne oraz staranne wykończenie każdej łazienki. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest ukrycie instalacji wraz ze spłuczką pod okładziną ścienną. Montując toaletę w taki sposób widoczny jest tylko przycisk spłukujący, którego wygląd możemy dopasować do pozostałych akcesoriów znajdujących się w łazience. Wśród wielu z nich można wymienić wieszaki na ręczniki, uchwyty na papier toaletowy, przybory oraz baterię łazienkową. Do wykonania tych prac niezbędna jest instrukcja montażu stelaża wc która to jest zazwyczaj dołączona do zakupionego produktu. Stelaże do WC oferowane są przez producentów w wersjach do zabudowy ciężkiej oraz do zabudowy lekkiej. Pierwsze z nich wymagają mocowania do ściany murowanej, a później obmurowania, ze względu na to, że nie są w stanie same przenosić obciążeń. Drugie z nich, czyli stelaże lekkie są bardziej stabilne. Po przykręceniu elementów konstrukcyjnych do ściany nie wymagają obmurowania lecz tylko zabudowania płytami gipsowo-kartonowymi. Każda instrukcja wc informuje krok po kroku, w jaki sposób przymocować wybrany zestaw wc.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *